Samsungos alap karbantartói képzés munkalehetőséggel Gödön

Egyedülálló képzést és munkalehetőséget kínálunk partnerünk, a gödi Samsung SDI Magyarország Zrt.-vel együttműködve.

Karbantartói területre 3 hónapos képzést indítunk a Váci Szakképzési Centrum két iskolájában, a Boronkayban és a Királyban.

Képzés idejére anyagi támogatást biztosít a cég:

1. hónapban: nettó 185.000 Ft/hó,

2. hónapban: nettó 208.000 Ft/hó,

3. hónapban: nettó 231.000 Ft/hó összegeket és sikeres vizsga után hosszú távú munkalehetőséget kínál a Samsung gödi gyára.

Jelentkezz bármilyen legalább középfokú végzettséggel és műszaki érdeklődéssel!

Kattints a részletekért és jelentkezz minél előbb, hogy le ne maradj erről a szuper őszi lehetőségről!

Feladatok

Képzési idő: 3 hónap, október második felétől két csoportban.

Helyszínek:

  • Az első hónapban az elméleti oktatás hétfőtől péntekig, délutántól estig: Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola, Váci SZC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium
  • Második és harmadik hónapban a képzés gyakorlati része hétfőtől péntekig reggeltől délutánig:• Gödön a Samsung SDI Magyarország Zrt-nél.

Képzést követően ezek lesznek a fő karbantartói feladatok:

  • mechanikus hibák javítása,
  • gyártóberendezések és gépek karbantartási feladatainak elvégzése,
  • tervszerű, ütemezett karbantartási feladatok végrehajtása, dokumentálása,
  • gépállás esetén segítségnyújtás a hibakeresésben és –elhárításban,
  • fejlesztések, módosítások támogatása.

Elvárások

Jelentkezési feltételek:

  • bármilyen, legalább középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek
  • műszaki érdeklődés
  • a képzés után megszakítás nélküli munkarend vállalása a Samsung SDI-nál 12 órás munkarend (3 nappal – 3 pihenő – 3 éjszaka)

Előnyök

  • gyártás rendszerekkel tapasztalat és műszaki érdeklődés előnyt jelent
  • érettségi előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Már a képzés idejére anyagi támogatást biztosít a cég: 1. hónapban: nettó 185.000 Ft/hó, 2. hónapban: nettó 208.000 Ft/hó, 3. hónapban: nettó 231.000 Ft/hó összegeket és sikeres vizsga után hosszú távú munkalehetőséget kínál a Samsung gödi gyára:
  • versenyképes jövedelem (alapbér, műszakpótlék, jelenléti pótlék)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • oktatások, képzések,
  • ingyenes vállalati busz
  • bejárás támogatása
  • meleg étkeztetés helyben
  • kiváló munkakörnyezet.

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosít a Samsung az alábbi útvonalakon:

  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget – Göd
  • Gödöllő – Veresegyháza – Őrbottyán – Fót – Göd

További információ munkanapokon 8 és 16 óra között a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon kérhető:

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott