Lakatos kollégát keresünk Sződön

Robot-X Hungary Kft.
Sződ
2019. 06. 13.

Lemezből, idomokból, csövekből, felépülő alkatrészek, vázak és tartószerkezetek megmunkálálása a műveleti utasítás és a Gyártástechnológus utasításai szerint.

Feladatok

  • A lemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése
  • Hegesztett szerkezetek darabolt elemeinek előkészítése, szükség esetén hegesztéssel való összeállítása
  • Rajz szerinti méretellenőrzés elvégzése
  • Művelet végeztével a szükséges sorjázási utómunkálat elvégzése

Elvárások

  • Alapvető gyártási technológiák ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Önálló munkavégzés
  • Motivált és kreatív

Előnyök

  • Hegesztéstechnológiai ismeret
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • CO hegesztés

Amit kínálunk

  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!