Gödi Samsung SDI csapatában technikusi, gépkezelő - karbantartó pozícióban állás

EU-JOBS Kft.
Göd
2023. 07. 07.

Dolgozz a technológiai fejlesztések piacvezetőjénél, a Samsung SDI-nél!

Feladatok

  • Automatizált gépek működésének figyelése, működési változások/hibák jelentése alapvető karbantartási feladatok
  • Gyártóberendezések és gépek karbantartási feladatainak elvégzése, mechanikus hibák javítása, tervszerű és ütemezett karbantartási feldatok elvégzése, dokumentálás
  • Gépállás esetén segítségnyújtás a hibakeresésben és elhárításban, fejlesztések, módosítások támogatása

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Megfelelő állóképesség és jó fizikum
  • Dolgozni akarás és hosszútávú munkavállalási szándék
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szállás biztosítva berendezett, igényes, felszerelt 2-3 ágyas szobákban
  • Nyelvismeret nem feltétel
  • Munkavállalóink számíthatnak ránk az állás betöltése után! 0-24 órában elérhetőek vagyunk a hét minden napján
  • Üzemanyagtámogatás
  • Céges buszjárat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!