Vendéglátás

Konyhai kisegítő állás Gödön egy év konyhai tapasztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Göd
Fizetés: Nettó 900 - 1100 / Óra
2017. 08. 18. 16:39

A Gödön üzemelő Buda K Hotel éttermébe keresünk olyan konyhai tapasztalattal rendelkező dolgozókat, akik érdeklődnek a távol-keleti ízek iránt és szívesen megtanulnák a koreai konyha alapjait.

Feladatok:
Az étterem helyszíni felszolgálással, illetve catering keretében biztosít napi háromszori étkezést a közeli Samsung gyár koreai dolgozóinak. Éppen ezért a menü minden esetben koreai recepteken alapszik. Az új munkatárs feladata lenne:

  • az alapanyagok előkészítése
  • segítség a napi három menü megfőzésében
  • takarítás (mosogatás, asztaltörlés stb.)
  • esetenként az étkezés lebonyolítása a Samsung gyárban (odajutás céges autóval)

Elvárások:

  • gödi vagy Göd környéki lakos (Dunakeszi, Vác)
  • legalább egy év konyhai tapasztalat
  • megbízható munkavégzés önállóan és csapatban
  • rugalmasság

Munkaidő:

  • Hétfő-Péntek:
  • 05:00-14:00
  • 12:00-20:00
  • Szombat-Vasárnap:

Heti munkanapok száma: 4-6 (6 nap esetén szállást is tudunk biztosítani)

Órabér (nettó): 900-1100Ft (megegyezés szerint)

Előny, de nem elvárás:

  • tapasztalat az ázsiai konyhával
  • koreai/japán nyelvtudás
  • előreláthatóan legalább 6 hónap munkaviszony

Elérhetőség: korneubuda@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése