Csőszerelő Álláslehetőség

Csőszerelő tapasztalattal rendelkező fizikai munkára, azonnali kezdéssel várjuk jelentkezését az ország bármely részéről!

A szállás ingyenes, a munka helyszínétől ~15km-re található Mogyoródon, Megbízott partnerünk igény esetén a munkába járást biztosítja.

  • Hosszútávú Munkalehetőség, akár AZONNALI kezdéssel
  • Heti 5 nap, napi 8-10 óra munkavégzés
  • Kezdő Bér : Nettó 1700 Ft/óra (2-3 hónap után béremelés)

Munkavégzés helye

  • Göd

Feladatok

  • Csőszerelés
  • Sprinkler rendszer szerelése (beépített tűzoltó berendezés)

Elvárások

  • Tapasztalat hasonló területen

Előnyök

  • Csőszerelő, Sprinkler szerelő tapasztalat
  • Saját autó

Amit kínálunk

  • Szállás: Panzióban, 2 ágyas szobákban, Díjmentesen

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott