Adminisztráció, irodai munka

Irodavezető pozícióban álláslehetőség Gödön

Munkavégzés helye: Göd
2019. 05. 31. 15:24

Egy magyar építőipari vállalkozás, a LAKÓGÉP Kft. keres határozott időtartamra, részmunkaidőben irodavezető pozícióra jelöltet. A várható munkakezdés: 2019. július.

Feladatok:

  • nyilvántartások vezetése, gépírási feladatok, elektronikus levelezések lebonyolítása
  • levelek iktatása és postázása, jegyzőkönyv vezetése
  • dokumentációk kezelése, archiválása
  • alvállalkozók, partnerek fogadása
  • az építkezéssel kapcsolatos egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói ismerete (Word, Excel)
  • precíz munkavégzés
  • önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való készség

Amit kínál:

  • versenyképes fizetés
  • fiatal, motivált csapat
  • tanulási lehetőség

A munkavégzés helye: Göd

A szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése