Hosszútávra keresünk raktáros kollégát jó hangulatú csapatba

Szalkabrikett Kft.
Göd
2019. 05. 20.

Cégünk játékokat és bútorokat forgalmazó vállalat, mely megbízható RAKTÁROS munkatársat keres egyműszakos munkarendben, azonnali kezdéssel raktárosi feladatok elvégzésére.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2132 Göd, Ady Endre út 104.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok

  • A munkakörhöz tartozó raktárosi feladatok elvégzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Beérkező áru kezelése
  • Csomagolási feladatok, postacsomagok készítése
  • Leltározásban való aktív közreműködés

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás munkabeosztás, hétfőtől péntekig 7:00 - 16:00 óráig, (pénteken 15:00 óráig)
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Családias környezet
  • Szabad hétvégék

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott