Fizikai, segéd, betanított munka

Nyílászáró gyártó kollégát keresünk betanítással Gödön

Munkavégzés helye: Göd
2019. 02. 21. 08:48

Az újonnan nyílt Rekordplusz Kft. nyílászáró gyár keres hosszú távra NYÍLÁSZÁRÓ GYÁRTÓ kollégát Gödre. ( a betanítás Szentendrén van )

Munkavégzés helye: Göd, Majorság köz 1.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet az Önéletrajz megküldésével.

Kérdés esetén az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni: 0670/676-1366

Feladatok:

  • műanyag nyílászárók gyártása során egy vagy több munkafázisban való részvétel, betanítással

Előnyök:

  • Előny, de nem feltétel: asztalos vagy/és nyílászárók gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • magas jövedelem +teljesítmény arányos bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távon stabil, magyar háttér
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése