Fizikai, segéd, betanított munka

Gödön üzemelő hotelbe keresünk szobalány munkatársakat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Göd
2019. 02. 12. 14:40

A Gödön üzemelő 30 szobás Buda K Hotelbe keresünk szobalányokat rövid- és hosszútávra.

Feladatok:

  • A lakott szobák napi szintű takarítása és a kiadandó szobák előkészítése az új vendégek számára.
  • A hotel folyosóinak takarítása.
  • A vendégek szennyesének géppel való mosása és szárítása.

Munkaidő:

  • 07:00-15:00 (8 óra)
  • Heti 4-5 nap (hétköznapokon és szombaton)

Órabér: nettó 1000 Ft

Előny, de nem elvárás:

  • takarítói tapasztalat
  • szállodai tapasztalat

Elérhetőség:

  • E-mail: az oldalon keresztül (Jelentkezem gombra kattintva)
  • Telefon: 06-70-2869255
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése