Gyártás, termelés

Ipari festőt keresünk Gödön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Göd
2018. 12. 20. 15:34

Acélipari nagyvállalat fiatalos csapatába keresünk megbízható munkavállalókat.

Egyéb információk:

  • jellemzően egyműszakos munkarend
  • 8 órás műszakok
  • munkavégzés helye: Göd

Feladatok:

  • ipari területen fémfelületek, fémszerkezetek felülettisztítása
  • felületvédelmi, felületkezelési, korrózióvédelmi munkáinak kivitelezése kézi, gépi és szemcseszórásos technológiával
  • festékszóró-pisztollyal való munkavégzés
  • javítások végzése
  • felelősségvállalás az elkészült felületek minőségéért

Elvárások:

  • szakmai végzettség, megszerzett gyakorlat
  • akár több műszak vállalása
  • jó fizikai erőnlét és koncentráció
  • monotonitás tűrése
  • felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • munkaruházat
  • bejárási támogatás

Érdeklődni és jelentkezni lehetséges:

  • telefonon: 0620 401 0401 vagy 0670 288 1818
  • emailben: godmunka@gmail.com