Irodai ügyintézői munkakörben munkalehetőség Gödön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Göd és környéke
Fizetés: Bruttó 220000 - 270000 / Hónap
2018. 08. 07. 11:59

A Gödön üzemelő Buda K Hotelbe keresünk irodai ügyintézői pozícióba új kollégát.

Feladatok:

  • Hotel üzemeltetéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattartás és együttműködés a koreai és magyar munkatársakkal a cég különböző tevékenységeiben

Elvárások:

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Irodai/szállodával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Koreai nyelvtudás
  • Pénzügyi ismeretek

A jelentkezéshez elsősorban angol nyelvű önéletrajzot várunk!

Érdeklődés és jelentkezés lehetséges az alábbi módokon:

  • E-mail: korneubuda@gmail.com
  • Telefonszám: +36 30 235 6771

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése