Szakmunka

Vendéglátó ipari berendezések szervizelésében jártas munkatársat keresünk Gödön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Göd
2017. 08. 08. 13:50

Fejlődő cégünk létszámbővítés miatt, teljes munkaidőbe kollégákat keres, aki önállóan és csapatban is tud dolgozni, munkájára és környezetére igényes.

Feladatok:

  • vendéglátó ipari berendezések (villany és gázos) szervizelés, beüzemelés, karbantartás, a helyszínen és / vagy telephelyünkön.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a robert.gleccser@gmail.com e-mail címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése